مشخصات سریال کره ای رویاهای بلند، رویاهای بزرگ

نام سریال: رویاهای بلند / رویاهای بزرگ / بلند پرواز باش
عنوانهای اصلی: 드림하이 / Dream High
محصول 2011 ‌شبکه KBS2
وبسایت رسمی: سریال کره ای Dream High
16 قسمت / 4 عدد DVD
نسخه خانگی با زیرنویس فارسی
قیمت: 6000 تومان

لینک خرید

خلاصه سریال کره ای رویاهای بلند، رویاهای بزرگ

و اما داستان سریال. اول سریال با یه سکانس از سال 2018 شروع میشه که نشون میده خواننده کی یا همون جین کوک سریال (ته کیون از 2PM) داره جایزه بهترین خواننده سال آلمان رو میگیره و بعد ماجرا برمیگرده به عقب و هه می(سوزی گروه Miss A) رو نشون میده که روی سن داره آواز میخونه. هه می دختر مغروریه که همیشه تو مدرسه شاگرد اول بوده و به آواز خیلی علاقه داره. اون یه دوست هم داره به اسم یون بک هه (اون یانگ گروه T-ARA) که همیشه دنبال اونه و همه کار هه می رو تقلید میکنه و یه جورایی اون رو میپرسته.

خانواده هه می ورشکست میشه و پدرش از کشور فرار میکنه و اون رو با خواهر کوچیکترش تنها میذاره و طلبکارهای پدرش اون رو وادار میکنن تا اون به مدرسه ای که اصلا دوست نداره یعنی مدرسه معروف کرین که خواننده و رقاص پرورش میده بره تا معروف بشه و اونها پولشون رو از اون طریق زنده کنن. از طرفی طی یه حادثه اون با جین کوک آشنا میشه که یه جورایی توی خیابون بزرگ شده ولی با رفتار زننده اش همه رو از خودش دور میکنه چون به شدت مغروره. حالا اون با دوستش میره تا توی مصاحبه مدرسه کرین شرکت کنه و آنچنان از خودش مطمئنه که اصلا استرس نداره. جین کوک هم با دوستش اومدن برای مصاحبه. همونجا آی یو هم هست که با یه گریم وحشتناک!! به شدت چاق شده و همینطور عضو دیگه ی گروه 2PM وو یونگ هم برای مصاحبه اومده.

وقتی هه می و یون بک هه شروع به خوندن میکنن آواز. زیبای هه می همه رو غافلگیر میکنه درحالیکه بک هه اصلا خوب نمیخونه. بعد مدیر معروف این مدرسه اشاره میکنه که فقط یکی از اونها قبوله که بک هه میگه یا باید هر دو قبول شیم یا هیچ کدوم اون موقع هه می با غرور خاصش میگه نه اونطور نیست و اون اصلا دوست نداره به خاطر دوست بی ارزش و تنبلش از مدرسه محروم بشه و کلی از دوستش بد میگه اما مدیر کاملا اون رو غافلگیر میکنه و میگه که یون بک هه قبول شده نه اون. حالا اون مونده با کلی غرور و طلبکارهای پدرش که بیرون مدرسه منتظرشن و … اون این وسط از جین کوم (ته کیون) کمک میگیره و طی حادثه های بعدی یه جورایی اون و جین کوک به همراه شخصیت دیگه سریالKim Soo Hyun که همون سونگ سام دونگ توی سریاله باید خودشون رو برای ورود به این مدرسه آماده کنن. کلا سریال پر ماجرائیه و آدم رو وادار میکنه این قسمت تموم شد به سرعت سراغ قسمت بعدی بره!!

بازیگران سریال کره ای رویاهای بلند، رویاهای بزرگ

Suzy as Go Hye Mi
Kim Soo Hyun as Song Sam Dong
Taecyeon as Jin Gook / Hyun Shi Hyuk
Ham Eun Jung as Yoon Baek Hee
Wooyoung as Jason
IU as Kim Pil Sook

Advertisements