شناسنامه فیلم کره ای هنر گول زنی (اغواگری)

نام : The Art Of Seduction / هنر گول زنی
زیرنویس : فارسی
فرمت : DVD – VOB قابل پخش در کلیه دستگاههای خانگی و همچنین کامپیوتر
ژانر : کمدی / عاشقانه
تاریخ : 2005
کارگردان : Oh Ki Hwan
نویسنده : Shin Jeong Gu
بازیگران : Son Ye Jin / Song Il Gok

خرید فیلم کره ای هنر گول زنی (اغواگری)

درباره فیلم کره ای هنر گول زنی (اغواگری)

فیلم هنر اغوا / گول زنی محصول سال 2005 کره که در ژانر کمدی عاشقانه می باشد و بازیگرانی چون سونگ ایل گوک و سون یا جین در آن نقش آفرینی کردند به دلیل برخورداری از تعداد تماشاچی بالا به محبوبیت بسیاری رسید. این فیلم نزدیک به دو میلیون و سیصد هزار تماشا کننده داشت…

داستان فیلم کره ای هنر گول زنی (اغواگری)

فیلمنامه این فیلم یک رمان عاشقانه کاملا مدرن است  که در ان  بارقه هایی از تیز هوشی دیده میشه.
دو کاراکتر محوری فیلم نگرش های همسان و موازات همی درباره عشق و زندگی دارند.


در ابتدا مواجهیم با  سئو مین جون (سانگ ایل گوک) مردی که زندگی میکنه در یک سبک از زندگی دوگانه. در روز او یک  ارشیتکت بسیار موفق و مورد احترام است. اما در شب او یک کره ای کازانوواست. کسیکه مهارتهای شگفت انگیزی در هنر فتنه گری و اغواگری داره. که ظاهرا در این کار بی همتا و بی مانند هستند. با این حال در یک روز مهم و سرنوشت ساز او برخورد میکنه در جاده و طی یک تصادف رانندگی با «جی وون» زیبا.  یک زن که خیلی مین جون رو سورپرایز میکنه.


سان یه جین همان ستاره فیلم های کلاسیکی مثل «یک لحظه رو به یاد داشته باشید» و «برف اوریل» این بار در نقش «جی وون» یک بانکدار خصوصی بازی میکنه  که همانقدر که در کارش متخصص هست در فریفتن و اغوا کردن مردان نیز ماهره.
وقتی که «جی وون» با «مین جون» ملاقات میکنه او یک فرصت درجه یک و دست اول می بینه برای اینکه بازم نام دیگری رو به لیست طولانی از فتوحاتش اضافه کنه. اما با توجه به استعدادهای شخصی مردان در فضای عاشقانه به نظر میرسه که کارها به همون اسونی که انتظار داشت پیش نمیره. و چه کسی از این نبرد مضحک سر فراز بیرون خواهد امد جنس نر یا ماده؟ فیلم هنر اغوا گری یک کمدی رمانس افسونگر و جذاب است.

Advertisements