مشخصات سریال کره ای ازدواج

نام کره ای:웨딩

نام انگلیسی : wedding & engagement season
نام فارسی : دوران نامزدی و ازدواج ، عروسی
کشور : کره جنوبی
سال: 2005
ژانر: درام / عاشقانه / کمدی
اپیزود: 18قسمت کیفیت فوق العاده بالا
پخش از شبکه: KBS2
زیرنویس: فارسی
فرمت: نسخه خانگی

خرید سریال کره ای عروسی

داستان سریال کره ‏‏‏ای عروسی – سریال Wedding:

عروسي يکي از اون داستانهاي نادري است که نگاهي اجمالي از زندگي يک زوج تازه ازدواج کرده و مشکلات خاص انها به ما ارائه ميده. داستان از مراسم عروسي دو کاراکتر اصلي داستان شروع ميشه.
سه نا (با بازي جانگ نارا) دختر يک خانواده ثروتمند و فارغ التحصيل کالج موسيقيه که مديريت خانه تئاتر در مرکز هنر سئول رو به عهده داره. و يک روز با يک ديپلمات به نام سونگ وو (با بازي ريو شي وون) اشنا ميشه.
به زودي اون دو تا به خاطر اینکه در خیلی از مسائل عقاید مشترکی داشتند و خیلی با هم فیت بودند مجذوب همدیگه میشوند. اما کم کم تفاوت ها آشکار میشه و هر چي زمان پيش ميره انها به دلیل تفاوتهای که در پس زمینه شخصیت شون وجود داره و به دلیل اختلاهاتی که در ارزشهای اونها مخصوصا در خونواده هاشون دارند براي هر موضوعي با هم برخورد پيدا ميکنند.
همانطور که زندگی اونا پیش میره همرا با اختلافات زناشويي که دارن. سونگ وو به تدريج عاشق يان سو يار و همبازي دوران کودکي اش(با بازي ميونگ سه بين) ميشه. کسي که تفاوت بسیاری با همسر بي اعتنا و خونسردش سه نا داره.
اما سه نا با مشاهده کناره گيري  هر چه بیشتر سونگ وو از او، در مقابل بیشتر مجذوب اون(سونگ وو) میشه پس تصميم ميگيره نهايت تلاش و کوشش خود را براي تصاحب قلب سونگ وو اونهم براي هميشه بکنه.

معرفی کارکترها ی اصلی سریال کره‏ای عروسی – سریال Wedding

جانگ نارا- لي سه نا
يک پيانيست و فارغ التحصيل ممتاز از کالج موسيقي، بزرگ شده در يک خانواده مرفه و ثروتمند، که اکنون به عنوان مدير خانه تئاتر در مرکز هنر سئول مشغول به کاره. سه نا يک زن جذابه با شخصيتي شاد و اکتيو که از کار خودش فوق العاده لذت ميبرد. او بيشتر علاقه مند به دکوراسيون داخلي و کارهاي خانگيه، و فکر مي کند که ازدواج دقيقا همان چيزي است او نياز دارد.
ريو سي وون- هان سونگ وو
سونگ ووو از دوران کودکي در روياي تبديل شدن به يک نويسنده بود. اما از روياش دست برداشته بود تنها به این دلیل که او بعنوان بزرگترین فرزند خانواده اش، هرگز نبايد کاری انجام می داد که پدر و مادرشو از خودش نااميد کنه. بعد از فارغ التحصيلي از کالج اون تصميم ميگيره که يه ديپلمات بشه و در حال حاضر اون در وزارت امور خارجه کار ميکنه. اون فردی مسئوليت پذير، صادق و به طرز قابل ملاحظه اي متبحر در کارش است.
لي هيون وو – سئو جين لي
يک مقام عاليرتبه وزارت امور خارجه با 10 سال سابقه کار.اين مرد کارش و موفقيت در اون رو در زندگی در اولويت قرار داده و عشق در زندگی اون جایی نداره. او به صورت جدي از ارتباط با زنان اجتناب ميکنه. اما وقتي با يون سو دوست دوران کودکي سونگ وو ملاقات ميکنه اون مجذوب شخصيت خونگرم و احساسي یون سو میشه و در دام عشق اون میافته.
ميونگ سه بين – شين يون سو
یون سو گل فروشه و عشق اول سونگ وو. يون سو دوران کودکي سختی داشته. اما شادابي و شخصيت جذاب اون ميتونه هر کسي رو سحر و جادو کنه.

بازیگران سریال کره‏ای عروسی – سریال Wedding:

Jang Nara as Lee Se-na
Ryu Shi-won as Han Seung-woo
Myung Se Bin as Shin Yoon-su
Lee Hyun Woo as Suh Jin-hui

بیوگرافی بازیگران سریال عروسی, عروسی ارزان, خرید پستی عروسی, خرید عروسی, خرید عروسی با زیرنویس فارسی, خرید عروسی زیرنویس فارسی, خرید سریال کره ای عروسی, خرید سریال کره ای عروسی, خرید سریال عروسی, خرید سریال عروسی نسخه خانگی, خرید سریال عروسی دایویکس, خرید سریال عروسی زیرنویس فارسی, خرید سریال عروسی زبان اصلی, سریال کره ای عروسی, سریال عروسی, سریال عروسی زبان اصلی

سریال کره ای عروسی

Advertisements