مشخصات سریال کره‏ای ترسناک زادگاه افسانه‏ ها

نام کره ای: 전설의고향 (傳說의 故鄕) / Hometown Legends
نام انگلیسی : Hometown Of Legend / Legendary Hometown / Korean Ghost Stories
نام فارسی: زادگاه افسانه ها / افسانه های شهر من
ژانر: فانتزی، ترسناک
تعداد قسمت:8
پخش از شبکه: KBS2
سال پخش:2008

خرید سریال کره ای زادگاه افسانه‏ها

درباره سریال کره‏ای ترسناک زادگاه افسانه ‏ها

سريال افسانه هاي شهر من (زادگاه افسانه ها) ، محصول سال 2008 كره است و داستانهايي از ارواح و ماجراهاي كهن كره را به تصوير ميكشد كه با حضور گونگ بوك چهره محبوبتان در امپراطور دريا در قسمت سوم همراه است در قسمت پنجم بازيگر نقش سريال هاي سه پدر يك مادر و يوهي افسونگر بازي ميكند و در قسمت هفتم رييس موچانگ امپراطور دريا را خواهيد ديد.
افسانه هاي شهر من (Hometown Legends) ، يك سريال ادامه دار نيست اين مجموعه سريالي از افسانه ها و داستانهايي است كه نسل در نسل و سینه به سینه ميان كره اي ها گشته و در زمان حال نيز همچنان نقل ميشود مانند داستان ها و افسانه های زيباي كهن ما رستم و سهراب و…
در هر قسمت از سريال زادگاه افسانه ها (Hometown Legends) ، داستان جداگانه اي روايت ميشود
اين سريال یک سريال ترسناك كره اي ميباشد و تمام داستان از افسانه هايي درباره روح ميباشد روح هايي كه آدم ميكشند انسان هاي بيگناهي كه كشته ميشوند و روحشان براي انتقام برميگردد و … اين سريال داستاني بيادماندني ويك هديه با ارزش از يك سري افسانه هايي است كه نسل در نسل در كره نقل شده و حالا به صورت سريال در امده است.

داستان سریال کره‏ای ترسناک زادگاه افسانه‏ ها

داستان اول سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: روباه نه دم
در خانواده لی یک راز وجود داشت. و اون راز این بود که چطور اونها میتونستند نسلشون رو بقا و رونق بدن حتی در شرایط بسیار سخت بدون اینکه شرایط براشون مهم باشه. این خانواده از نسل روباه نه دم بود. وقتی که یک عضو دختر خانواده به سن بلوغ می رسید. مراسم و آیین خاصی اجرا میشد که دختر باید در این مراسم شرکت میکرد تا معلوم بشه مه آیا او به دوش میگیره ژن روباه نه دم  رو. اگر اوهمون دختر مورد نظر بود، هرگز نباید ازدواج میکرد و هرگز نباید دوباره خانواده اش رو می دید. «لی میونگ اوکی» کوچکترین دختر خانواده اش بود. غریزه عجیب اون کشف کرد که ازدواج در واقع یک کار بیهوده است. تازه عروس قربانی میشد و کشته میشد تا ریش سفید خانواده و بزرگ خاندان بتونه با خوردن جگر سیاه و تازه دختری که ژن روباه نه دم رو داره عمر طولانی بکنه زندگیش رو در عیاشی و خوشگذرانی بگذرونه. وقتی که تنها خواهر اون به چنین شیوه ای، کشته شد «میونگ اوکی» خشم او رها شد تا در طلب خونخواهی بر بیاد. ایا این پایان این خانواده خواهد بود؟
داستان دوم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: عزيزم با من به كوهستان آبي بيا
«دانگ گول نه» یک عفریته است که در پاسخ به یک زن نجیب زاده، به نام «یون» که برای معالجه فرزند بیمارش به او مراجعه کرده میگه که برای نجات کودکش «یانگ هوا» از  بیماری، باید جگر سیاه و تازه یک نوزاد رو به «یانگ هوا» بده که بخوره و خوب بشه. «چون سو» دستیار «دانگ گول نه»، زن فقیر بیچاره ای رو فریب داد و وسوسه کرد که نوزادش رو به خانواده دیگه ای به عنوان فرزند خوانده بفروشه. مادر کودک ابتدا راضی شد اما پس از مدتی پشیمان شد و رفت به دنبال نوزادش، اما تنها وقتی اون رو یافت که بچه اش کشته شده بود. او از غم و غصه زیاد اقدام به خودکشی کرد اما روحش همچنان به جستجوی فرزندش بود. بعد از اینکه «جانگ هوا» بهبود پیدا کرد چیزهای عجیبی شروع کرد به اتفاق افتادن.

داستان سوم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: نفرين شمشير ساجين با شركت گونگ بوك
این داستانیه درباره یک شمشیر به نام «ساجین مقدس». که گمان میرفت از خانواده سلطنتی و مملکت محافظت میکنه. هنگامی که یک اهنگر که همیشه در کار ساخت شمشیر بود به طرز مرموزی می میره و بعد از اون هم تک تک افراد روستا. «یون این» یک افسر دولتی، برای تحقیق به روستا فرستاده میشه. او به روح اعتقاد نداشت، اما نمی توانست هیچ گونه توضیح منطقی برای سیاه شدن اجساد سوخته پیدا کند.
داستان چهارم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: نامه ای از یک روح
داستان درباره پادشاهي است كه تنها پس از نه ماه بر روی تخت نشستن به طرز اسرار آمیزی كشته ميشود بعد از مرگ او چندین نفر متناوبا به طرز مرموزی در قصر کشته میشوند. برخی افراد معتقدند این ماجرا شبیه به یک داستان عوامانه درباره اشباح است به نام «افسانه سول گونگ چان». دادستان کل «سا هیون» مصمم شده بود که از ته و توی این قضیه سر در بیاره و کشف کرد که دسیسه های پنهانی در قصر وجود داره که بسیار بغرنجه و بسیار فراتر از تواناییها ونیروهای اونه. او ماموری رو برای تحقیق درباره این قضیه در قصر انتخاب میکنه. مامور وقتي بدنبال صداهاي ناآشنا بداخل جنگل بامبو ميرود نامه اي را ناگهان دريافت ميكند كه از طرف روح پادشاه است…
داستان پنجم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: تشريفات ارباب جوان
«مین یو ریم»دختر جوانی بود که به شدت عاشق یک مرد نجیب زاده به نام «یون کی جو» شده بود. «یو ریم» طی حادثه ای می میره. بعد از مرگ «یو ریم» روحش حلول میکنه در شمشیر «کی جو» تا از اون محافظت کنه. از اون پس شمشیر «کی جو» کارهای خارق العاده ای انجام میده طوری که «کی جو» به واسطه این شانس شگفت زده شده بود. روزی او که از جایی رد میشد وارد یک روستای خالی از سکنه می شود این ده توسط ارواح اداره میشد و تنها ارواح و اشباح در اونجا زندگی میکردند. مردم اونجا همه به صورت مرموز و عجیبی مرده بودند.
داستان ششم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: قصه روح گي سانگ
«کیم وون ایک» و «هیو رانگ» اشرافزاده هایی بودند که باعث مرگ یک زن جوان شده بودند. در عوض روح اون زن برای گرفتن انتقام از اونها برمیگرده. داستان درباره حرص و از و خشونت بشر است که از نهایت ترس یک شخص ناشی میشه.
داستان هفتم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: قصه فرشته مرگ
این داستان درباره فرشتگان جهنم است که لیست مرگ رو گم کرده بودند. اونها به زمین فرستاده می شوند تا لیست رو پیدا کنند و متعهد میشوند که به یک دزد کمک کنند تا از یک فرماندار سرقت کنه. اما مسائل به همان آسانی که در ابتدا فکر میکردند نبود.
داستان هشتم سریال زادگاه افسانه‏ها – سریال HomeTown Legends: دوشيزه بازگشته
«سو یون» در آستانه ازدواج با «جانگ این» بود. اما در روز عروسی اونها به قبیله اونها حمله میشه و او ربوده می شه و فرستاده میشه به چین تا یک برده بشه در انجا. اما او با همکاری خواهر شوهرش موفق به فرار می شوند. اما وقتی که انها به شهر زادگاهشون برمیگردند. با اونها مثل افراد مطرود و منفور رفتار میشه. مادر شوهر «سو یون» هم  از خودش یک دروغی درمی یاره.اون به همه میگه که «سو یون» حامله است و این بچه مال «جانگ این» نیست و از مرد دیگریه و او رو از خونه بیرون می اندازه قبل از اینکه «جانگ این» به خونه برگرده.

Advertisements